Akcja "1% dla mojego przedszkola"

DRODZY RODZICE WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS.
W ramach porozumienia zawartego przez Dyrektora i Radę Rodziców PS nr 3 ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA możemy pozyskać dla przedszkola i przedszkolaków dodatkowe fundusze.
Wystarczy zagospodarować pieniążki, które Państwo odprowadzają do Urzędu skarbowego przy rocznym rozliczeniu, a dokładnie chodzi o przekazanie 1% z tego podatku dla przedszkola Waszego dziecka.
Szanowni Rodzice. Za środki przekazane przez naszych sprzymierzeńców w kolejnych akcjach udało się znacznie wzbogacić wyposażenie placówki o atrakcyjne sprzęty i pomoce, które służą wszystkim przedszkolakom.

Jeżeli mają Państwo życzenie, prosimy przy rozliczeniu podatku pamiętać o przekazaniu dla PRZEDSZKOLAKÓW 1 % podatku, za co serdecznie dziękujemy.
Dotychczas za fundusze przekazane nam przez darczyńców z 1 % podatku zakupiliśmy :
2010-startujemy (zebrana kwota- 898,60 zł )
2011 r - nowe leżaki dla maluszków (zebrano-1 486,22)
2012 r. - domek ogrodowy dla przedszkolaków oraz zabawki i pomoce dydaktyczne;(zebrano-989,60 zł)
2013 r. – pomoce do ćwiczeń ruchowych oraz używany laptop (zebrano-1 7868,40 zł)
2014 r. – huśtawkę dwuosobową do ogrodu przedszkolnego (zebrano- 1 046,30 zł)
2015 r. - szafki do szatni starszaków (zebrano 1 289,60 zł)
2016 r. - oszczędzamy- pozyskaliśmy kwotę 1382,90 zł
2017 r. - oszczędzamy- gromadzimy 2 570,00 zł
2018 r. - oszczędzamy- pozyskaliśmy 7 316,82 zł
2019 r- nie znamy jeszcze wyniku ......,

ale już w ogrodzie przedszkolnym budujemy altankę dla przedszkolaków:)

Każdy wynik to zależy od tego, czy Państwo zechcenie nas wesprzeć, a potrzeb jest bardzo wiele!
Wystarczy, że wypełnią Państwo odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu
podatkowym: Pit-36, Pit -37, Pit-38, Pit-39,Pit-28

Szczegóły działalności Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" na stronie:
www.spsm.edu.pl

Informujemy, że na stronie podatki.gov.pl rozliczymy się w formie e-pitu i bez problemu wpisuje się dane do przekazania 1%

Po wpisaniu danych stowarzyszenia, w następnym roku program automatycznie zaproponuje te same dane i obliczy 1% podatku i wpisze numer KRS Stowarzyszenia.

Przypominamy o niezbędnym wpisie w rubryce „Cel szczegółowy” z nazwą przedszkola

Przedszkole Samorządowe nr 3 w Trzebini,
ul Grunwaldzka 107, 32-541 Trzebinia

Serdecznie dziękujemy!

Szczegóły działalności Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" na stronie:
www.spsm.edu.pl

Informacje o działalności Stowarzyszenia także na stronie: www.facebook.com/SPSM.1procent

„Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka”

Nie oddawaj fiskusowi tego, co możesz dać organizacji pożytku publicznego.
Każdy może przekazać kwotę w wysokości 1% swoich podatków na rzecz organizacji pożytku publicznego. To nic nie kosztuje a może wiele pomóc.