LEŚNE SKRZATY

Leśne Skrzaty to najmłodsza grupa dzieci w naszym przedszkolu 3, 4- latki. Oddział liczy 25 dzieci.
Moment przyjścia do przedszkola jest niesamowicie ważnym wydarzeniem w życiu dziecka. Doświadczenia zdobyte w przedszkolu często odbijają się na jego przyszłości. Otoczone dotychczas troską kochających rodziców dzieci znajdują się nagle w miejscu obcym, w otoczeniu innych zabawek i osób. I dlatego bardzo ważne jest właściwe zaadaptowanie się dzieci w nowym środowisku. My nauczyciele, wychowawcy zapewniamy, że robimy wszystko, aby nasze maluszki polubiły przedszkole i z uśmiechem przekraczały jego próg.
Już w październiku maluszki przychodzą do przedszkola chętnie, z uśmiechem, uczestniczą we wszystkich zajęciach i zabawach. Potrafią już ustawić się w kole, siedzieć po turecku, maszerować w parach i jedno za drugim. Przygotowały się już do uroczystości pasowania na przedszkolaka, Dnia Seniora, Andrzejek i Wigilii przedszkolnej.

wychowawcy: mgr Jolanta Pękala
mgr Wiesława Dudek