Andrzejki 2019

Tegoroczne Andrzejki przebiegały podobnie, jak w poprzednich latach.
To już trzeci rok przedszkolaki z gr. EKOLUDKI miały przyjemność gościć na Zabawie Andrzejkowej w SP Nr 5. Tradycyjnie nie obyło się bez wróżenia i sprawdzania,
co przyniesie nam los. Największą przyjemność sprawiła dzieciom wróżba ze słodką niespodzianką.
W tym dniu atmosfera była znakomita, przedszkolaki wspaniałe zintegrowały się ze starszymi kolegami i koleżankami. Pląsy, zabawy i konkursy pod okiem wodzireja na długo zostaną w naszej pamięci.
Maluszki w przedszkolu pod okiem pani Joli, Magdy i Marzenki przelewały ciekły wosk przez klucz i odczytywały przyszłość z cienia na ścianie, który robił uformowany wosk. Układały buciki i losowały wróżby. Były też oczywiście tańce wywijańce i inne radosne zabawy.
Tradycji stało się za dość.
Relacja 2019-12-02, 11:34 | autor: Wieslawa Dudek