Wizyta Mikołaja w przedszkolu.

W tym roku już 2 grudnia umówiliśmy się z Mikołajem na złożenia wizyty w naszym przedszkolu.
Dzieci zaopatrzone w różnorodne gadżety świąteczne, w dominującym czerwonym kolorze, w napięciu oczekiwały szanownego gościa.
Pani dyrektor, z którą telefonicznie kontaktował się Mikołaj, poinformowała Mikołaja,że wszystkie dzieci bardzo starają się być grzeczne, więc zasługują na wizytę w przedszkolu oraz na prezenty, bo "musi wiedzieć Dziadziuś stary, kto był grzeczny, a kto nie".
Pani dyrektor poinformowała również Mikołaja, że nasze przedszkolaki bardzo lubią oglądać przedstawienia teatralne,dlatego przed swoim przybyciem Mikołaj zrobił dzieciom niespodziankę w postaci spektaklu "O kapryśnej Krysi". Na szczęście niesforna i bardzo rozkapryszona Krysia, dzięki przedszkolakom i krasnalowi zrozumiała, że postępuje źle i na czas poprawiła swoje zachowanie.
Po spektaklu gromada przedszkolaków przywoływała Św. Mikołaja śpiewając o nim skoczne, radosne piosenki.
Gdy przybył oczekiwany gość z wielkim workiem prezentów, radość dzieciaków była ogromna. Każdy przedszkolak otrzymał piękny prezent.
Super rozbawiło dzieci wręczenie rózg przez Mikołaja wszystkim paniom pracującym w przedszkolu, począwszy od pani Dyrektor do pani Moniki. Czyżbyśmy miały się poprawić?:)

Pięknie dziękujemy Asystentkom Mikołaja (Radzie Rodziców): paniom Karolinie, Ewie oraz Sylwii za przygotowanie prezentów:)
Relacja 2019-12-02, 12:44 | autor: Wieslawa Dudek