wybierz autora:
  • Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolna społeczność spotkała się na uroczystym wigilijnym obiedzie. Wszystko było zgodnie z tradycją poza dzieleniem się opłatkiem, ponieważ ze względu na reżim przeciwepidemiczny nie mogliśmy celebrować tej tradycji.
    Relacja 2021-01-03, 23:38 | autor: Wieslawa Dudek
    Relacja 2021-01-03, 23:20 | autor: Wieslawa Dudek
  • PRZEDSZKOLAKI dowiedziały się, że zimą ptaki wymagają naszej pomocy. Zgodziły się z wychowawczyniami, iż karmnik na przedszkolnym parapecie pomoże przetrwać ptaszkom w tym trudnym czasie. Starszaki na drzewach przed przedszkolem wywiesiły specjalny pokarm dla sikorek.
    Relacja 2021-01-03, 23:09 | autor: Wieslawa Dudek
  • Do przedszkola zawitała grupa teatralna "Skrzat" z Krakowa, która zaprezentowała maluchom i starszakom spektakl pt." GDZIE SIĘ PODZIAŁ MIKOŁAJ?". Święty Mikołaj się odnalazł i przywiózł przedszkolakom prezenty, które wcześniej
    Relacja 2021-01-03, 22:58 | autor: Wieslawa Dudek
  • Czas adwentu i zbliżających się świąt zmobilizował Ekoludki do przygotowania wraz z panią Madzią przedszkolnego Kalendarza Adwentowego. Może nie wiecie, ale kalendarze adwentowe ma wyjątkową historię, a ich początki sięgają 1851 roku. Nasz kalendarz jest nieco inny