wybierz autora:
  • Witajcie Mamy nadzieję, że wszystko u Was w porządku. Na pewno łatwo nie jest. Nam też :-( Na profilu FB Bezpiecznego Przedszkola zamieszczone są i polinkowane różne propozycje zabicia czasu w przymusowym Domowym Przedszkolu. Może dodatkowe pomoce przyjdą Państwu
    Relacja 2020-04-03, 10:54 | autor: Wieslawa Dudek
  • Witam was moje Kochane Starszaki i Drodzy Rodzice. Dziś zamiast w przedszkolu katecheza w domu, więc przesyłam Wam Kochani materiały do zajęć związanych z nadchodzącą Niedzielą palmową. Niestety w tym roku będzie ona niż zwykle, więc modlimy się i przypominamy sobie
    Relacja 2020-04-01, 11:08 | autor: Wieslawa Dudek
  • SZANOWNI RODZICE. W imieniu księdza Tomasza zachęcamy do udziału dzieci i w rekolekcjach on-line. szczegóły w załączniku. Pozdrawiamy. Życzymy zdrowia i zachowania optymizmu :)
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7