Teatrzyk pt. "Wilczek Walduś i wielki las"

Przedszkolaki uwielbiają kontakt ze sztuką w formie teatru żywego słowa, dlatego już trzeci raz w tym roku szkolnym zorganizowaliśmy maluchom spotkanie z aktorami na żywo.
17 listopada 2021 przedszkolaki obejrzały spektakl Krakowskiego Teatru Bajki p.t. "Wilczek Walduś i wielki las".
Aktorzy przybliżyli dzieciom temat tolerancji i przyjaźni. Mali widzowie często wybuchali śmiechem, ponieważ teatrzyk pełen był humorystycznych scen.
Po spektaklu przedszkolaki podzieliły się swoimi wrażeniami z wychowawczyniami i kolegami.

Po południu Koło plastyczne Leśnych Skrzatów wykonało plakat z okazji Dnia Czarnego Kota. Maluchy stemplowały czarną farbą plakatową przy pomocy korka , następnie czytały całościowo wyrazy.
Plakat ozdobił salę zabaw 3.4-latków.
Relacja 2021-11-17, 21:30 | autor: Wieslawa Dudek